MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8513394
nr 851 3394
Byrå
1880-tal, längd: 82 cm, djup: 56 cm, höjd: 136 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 20:42:51
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr